Embedded Software Engineer

Leírás

Nagyvállalati ügyfeleink számára fejlesztett „smart” termékek tervezésével foglalkozó R&D szervezetünkbe keresünk Beágyazott Szoftverfejlesztő mérnököt.

A projektekre dedikált scrum csapatok felügyelik a koncepció kidolgozásától a prototípus megvalósításán át a volumengyártásra felkészítésig a termék teljes életútját. Az agilis szemlélet és feladatszervezés segíti a folyamatot a kockázatok gyors felmérésében és kiküszöbölésében.

A scrum csapatok munkáját a Chief Engineer támogatja és felügyeli. A mérési és tesztelési feladatokhoz teljes értékű elektronikai és mechanikai labor és műszerpark áll házon belül rendelkezésre.

Az egyik csapat tagjaként potenciálisan jelentős hozzáadott értéked lehet globális piacra szánt elektronikai termékek kialakításában. A termékek jellemzően a smart factory, smart building, smart farming és a connected sport területéről kerülnek ki és a tervezett gyártási volumenek általában évi 10.000 darab, olykor elérik a havi 10.000-et is.

Főbb feladataid lesznek

  • Részvétel a termék koncepció kidolgozásában,
  • Részvétel a technológiai kísérletekben,
  • Részvétel a szoftver architektúra tervezésében,
  • Szoftver implementáció C nyelven,
  • Saját fejlesztésekben hibakeresés és javítás,
  • Szoftver specifikációk összeállítása, dokumentációk készítése,
  • Műszaki problémák megoldása,
  • Magyar partnerekkel való együttműködés,
  • Agilis csapatban való aktív részvétel

Elvárások

  • Villamosmérnöki, vagy informatikusi MSc diploma,
  • Beágyazott környezetben, szerzett 3+ év teljes munkaidős, hardverközeli szoftverfejlesztési tapasztalat,
  • Beágyazott operációs rendszerek architekturális alapismeret,
  • Elterjedt vezetékes és vezeték nélküli kommunikációs protokollok közül néhányban szerzett tapasztalat,
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés,
  • Kreatív, agilis gondolkodásmód,

Előny jelent

  • ARM Cortex M0-M4 magok ismerete,
  • Szenzor- és méréstechnikai alapismeretek,
  • Vezeték nélküli kommunikációs alapismeretek,
  • Elektronikai alapismeretek.

Munkavégzés helye: Budapest 14. kerület,

Amit kínálunk

  • Tapasztalati szinttől függő, piaci alapbér
  • Juttatási csomag,
  • Infrastruktúra: laptop, dupla monitor, mobiltelefon, laborműszerek
  • Mentorálás cégen belül,
  • Karrierút, projekt váltási lehetőség cégen belül,
  • Home office a betanulási idő után,
  • Könnyen megközelíthető, kellemes munkakörnyezet, céges parkoló, bicikli tároló.
  • Támogató, kollegiális környezet, fiatalos csapat
  • Kávé, snack, kézfertőtlenítő

Kiválasztási folyamatunk

  1. Telefonos beszélgetés
  2. Személyes, szakmai beszélgetés
  3. Ajánlatadás

Érdeklődni itt, vagy a hello@hardcode.agency címen lehet önéletrajzzal, vagy LinkedIn profillal. Ha tapasztalatod, képzettséged nem teljesen fedi a fent leírtakat, de alkalmasnak érzed magad a feladatra, akkor is bátran jelentkezz!

Ha érdekel a pozíció,
 jelentkezz az alábbi űrlapon.

    Ingyenes Műszaki Konzultáció

    Ha bizonytalan vagy a terméked műszaki megvalósíthatóságában, gyere el ingyenes konzultációnkra és átbeszéljük a várható fejlesztési- és önköltségeket, műszaki lehetőségeket, buktatókat.
    Bejelentkezés
    crossmenuchevron-down