Senior Embedded Software Engineer - automotive

Leírás

Önvezető funkciókat fejlesztő amerikai projektünkre keresünk tapasztalt Beágyazott Szoftverfejlesztő mérnököt.

A csapat tagjaként potenciálisan jelentős hozzáadott értéked lehet globális piacra szánt modern autóipari termékek kialakításában.

Főbb feladataid lesznek

  • Részvétel a szoftverkomponens architektúra tervezésében,
  • Szoftver implementáció C++ nyelven,
  • Saját fejlesztésekben hibakeresés és javítás,
  • Szoftver dokumentációk készítése,
  • Műszaki problémák megoldása,
  • Agilis csapatban való aktív részvétel.

Elvárások

  • Villamosmérnöki, vagy informatikusi BSc diploma,
  • Beágyazott környezetben szerzett legalább 10 éves C++ tapasztalat,
  • Beágyazott operációs rendszerek architekturális alapismeret,
  • Elterjedt autóipari kommunikációs protokollok közül néhányban szerzett tapasztalat,
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés,
  • Kreatív, agilis gondolkodásmód,

Előny jelent

  • Autóipari szoftverfejlesztési tapasztalat,
  • Autóipari beágyazott operációs rendszerek ismerete,
  • Méréstechnikai alapismeretek,
  • Hardver közeli szoftverfejlesztési tapasztalat,
  • Releváns MSc diploma.

Munkavégzés helye: betanulás alatt személyes egyeztetések a 11. kerületben, majd home office.

Amit kínálunk

  • Tapasztalati szinttől függő, piaci alapbér,
  • Juttatási csomag,
  • Infrastruktúra: laptop, dupla monitor, mobiltelefon, laborműszerek, online szoftvereszközök,
  • Mentorálás cégen belül,
  • Karrierút, projekt váltási lehetőség cégen belül,
  • Home office a betanulási idő után,
  • Támogató, kollegiális környezet, fiatalos csapat,
  • Ha be szeretnél járni, kellemes munkakörnyezetet biztosítunk (snack, kávé, stb.).

Kiválasztási folyamatunk

  1. Rövid telefonos beszélgetés a vezető mérnökkel,
  2. HackerRank C++ teszt,
  3. Szakmai beszélgetés (elsősorban C++) az amerikai csapattal,
  4. Ajánlatadás

A folyamat átfutási ideje maximum egy hét.

Érdeklődni itt, vagy a hello@hardcode.agency címen lehet önéletrajzzal, vagy LinkedIn profillal.

Ha érdekel a pozíció,
 jelentkezz az alábbi űrlapon.

    Ingyenes Műszaki Konzultáció

    Ha bizonytalan vagy a terméked műszaki megvalósíthatóságában, gyere el ingyenes konzultációnkra és átbeszéljük a várható fejlesztési- és önköltségeket, műszaki lehetőségeket, buktatókat.
    Bejelentkezés
    crossmenuchevron-down